O NÁS


LAST-stav s.r.o. je stavebná spoločnosť s viac ako 25 ročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva. Začiatky našej firmy siahajú až do roku 1996, začínali sme najmä menšími stavebnými prácami a úpravami ako živnosť stavebné práce Stanislav Laktiš. Postupne sme realizovali stále väčšie a väčšie práce až sme sa prepracovali k realizácií kompletných rodinných domov a všetkých stavebných úprav interiérov a exteriérov.

Táto stavebná činnosť vyvrcholila v roku 2011, kedy vznikla stavebná spoločnosť LAST-stav s.r.o., ktorá funguje do dnes. V súčastnosti máme 17 stálych pracovníkov a pôsobíme najmä v Zlatomoraveckom okrese a v celom Nitrianskom kraji a širšom okolí.

Zaoberáme sa predovšetkým výstavbou rodinných domov, zemnými prácami, zámkovými dlažbami, fasádami a komplexnými stavebnými riešeniami podľa požiadaviek zákazníka. Úspešne sme zrealizovali a odovzdali viac ako 150 rodinných domov, tisícky m2 zámkových dlažieb a fasád. Realizovali sme aj viacero verejných projektov, ako školy, materské školy, chodníky, výrobné priestory a podobne. Všetky naše projekty priebiehajú pod vedením autorizovaného stavbyvedúceho. Našou prioritou je uspokojiť zákazníka, odovzdať prevedenú prácu v maximálnej kvalite, zdokonalovať sa v odbore stavebníctva a odovzdávať svoje skúsenosti na stavbe. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pomocou mailu alebo prostredníctvom našich sociálnych sietí.